Aty ku rehatia nuk mungon.


Shijoni qendrimin tuaj duke zgjedhur mes shumellojshmerive te dhomave qe hoteli yne ofron. Jo vetem rehatine, por zgjidhni dhe panoramen qe ju pelqen me shume.

Hoteli Bella Napoli gëzon një pozicion kodrinor mes ullinjve në Golem, Kavajë. I rrethuar nga një kopesht i madh, ai mbikëqyr gjirin e Durrësit dhe ofron dhoma me ajër të kondicionuar, me WiFi falas. Cdo dhomë përmban një ballkon, TV kabllor dhe një banjo private me dush. Disa ofrojnë pamje nga deti, ndërsa disa vijnë me një pamje nga kopeshti. Një tarracë e përbashkët ofron pamje panoramike ku mysafiret tane mund të pushojnë. Restoranti i Hotel Bella Napoli shërben specialitete shqiptare dhe kuzhinë italiane. Mysafirët tane mund të gëzojnë ngrënie al afresk. Zgjedhja e pijeve të nxehta dhe të ftohta është në dispozicion në bar. Plazhi më i afërt është 0.8 mi nga Hoteli Bella Napoli. Qyteti i Durrësit është 6.8 mi larg. Gjithashtu ne hotelin tone sigurohet dhe parkimi falas.

Vila Arbër